Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
23°/13°22°/9°21°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U12 si v Pyšelích poradila s Petřínem PlzeňSK Benešov - SK PETŘÍN PLZEŇ 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

 

Sestava: Rezek, Jára, Svoboda V., Klinger, Božovský, Panták, Řezníček, Tesáček, Průša, Čtrnácty, Ebenstreit, Procházka, Černý

Branky: Klinger 2x, Procházka 2x, Průša

Komentář: Další domácí utkání jsme sehráli s týmem Petřín Plzeň.

V dalším domácím utkání jsme v Pyšelích přivítali Petřín Plzeň. Soupeř se snažil po celé utkání o jednoduchý přechod na polovinu soupeře. Při mezihře od našeho gólmana rychle dostupoval k naším hráčům. V některých momentech nám přechod k soupeřové brance vycházel dle naších představ, jindy jsme pod časoprostorovým tlakem dělali individuální chyby (špatné postavení, špatné technické provedení při převzetí míče, špatný výběr místa kam s míčem vyjet, kličky do hráče, apod.). Myslím, že v tohle ohledu to byl dobrý zápas, a kluci si mohli zkusit a zaž&iacu te;t spoustu různých činností při postupné výstavbě útoku. Na druhé straně, ve snaze o rychlý přechod se nám nedařilo překvapit soupeře (pomalé a nepřesné přihrávky, špatná nabídka od hrotových hráčů). I tak jsme si v zápase vytvořili poměrně dostatek předfinálních i finálních akcí, ale efektivita v zakončování je u nás pořád nízká. Soupeř tak žil pořád v naději, že může ještě něco udělat s výsledkem, co se projevilo i v nasazení všech aktérů na hřišti.

Závěrem bych rád vyzvednul aktivitu vícero hráčů při našich střelách do prostoru soupeřové branky, tedy předvídání vývoje situace = dobíhání ve snaze doklepnout vyražený/špatně chycený míč od gólmana.

 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM