Aktuality

[všechny aktuality]
U12 na finálové Ondrášovce

U12 na finálové Ondrášovce

Naši nejmladší žáci o tomto víkendu absolvovali náročný dvoudenní finálový turnaj Ondrášovka Cup. V nabyté konkurenci zvučných jmen se naši neztratil.
S mužstvy ze severu Čech sehrál Benešov rozdílné zápasy

S mužstvy ze severu Čech sehrál Benešov rozdílné zápasy

Dva zápasy během tří dnů sehráli ligoví dorostenci Benešova s mužstvy ze severu Čech. Doma s Jabloncem nad Nisnou se po výborném výkonu dočkali konečně tříbodového zisku, na hřišti aspiranta na postup Liberce, ale v týdnu dostali sedm kousků.
Mladší dorosty z Kladna jen se dvěma body

Mladší dorosty z Kladna jen se dvěma body

Sedmnáctka dokázala vyrovnat v poslední vteřině, a na penalty urvat druhý bod, šestnáctka na soupeře nestačila, a prohrála.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
23°/10°26°/12°29°/16°

Narozeniny slaví

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U12 si v Pyšelích poradila s Petřínem PlzeňSK Benešov - SK PETŘÍN PLZEŇ 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

 

Sestava: Rezek, Jára, Svoboda V., Klinger, Božovský, Panták, Řezníček, Tesáček, Průša, Čtrnácty, Ebenstreit, Procházka, Černý

Branky: Klinger 2x, Procházka 2x, Průša

Komentář: Další domácí utkání jsme sehráli s týmem Petřín Plzeň.

V dalším domácím utkání jsme v Pyšelích přivítali Petřín Plzeň. Soupeř se snažil po celé utkání o jednoduchý přechod na polovinu soupeře. Při mezihře od našeho gólmana rychle dostupoval k naším hráčům. V některých momentech nám přechod k soupeřové brance vycházel dle naších představ, jindy jsme pod časoprostorovým tlakem dělali individuální chyby (špatné postavení, špatné technické provedení při převzetí míče, špatný výběr místa kam s míčem vyjet, kličky do hráče, apod.). Myslím, že v tohle ohledu to byl dobrý zápas, a kluci si mohli zkusit a zaž&iacu te;t spoustu různých činností při postupné výstavbě útoku. Na druhé straně, ve snaze o rychlý přechod se nám nedařilo překvapit soupeře (pomalé a nepřesné přihrávky, špatná nabídka od hrotových hráčů). I tak jsme si v zápase vytvořili poměrně dostatek předfinálních i finálních akcí, ale efektivita v zakončování je u nás pořád nízká. Soupeř tak žil pořád v naději, že může ještě něco udělat s výsledkem, co se projevilo i v nasazení všech aktérů na hřišti.

Závěrem bych rád vyzvednul aktivitu vícero hráčů při našich střelách do prostoru soupeřové branky, tedy předvídání vývoje situace = dobíhání ve snaze doklepnout vyražený/špatně chycený míč od gólmana.

 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close