Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

13°/4°7°/0°3°/-1°

Devatenáctka prohrála doma s Motorletem

SK Benešov-FK Motorlet Praha     0:1    (0:0)

Sestava SK Benešov : Plocek – Sládek, Rataj, Melichar (67.Hájek),Říha – Srb, Hašek, Vondrák (46.Průcha) Popelka (72.Baštýř), Hampl, Baariev (46.Pohorský)

V dalším utkání ČLD U19 hostil SK BN hráče Motorletu. Hosté před zápasem ztráceli na SK BN tři body, ale jako mají impozantní, takže domácí nečekal lehký zápas. V prvním poločase se snažili domácí hráči trpělivou hrou překonat linie Motorletu. Časté chyby v rozehrávce však nahrávali hostům k ohrožení branky Plocka, ale jejich pokusy brankou neskončily. Domácí se před dobře chytajícího Bártla dostávali jen sporadicky.

Do druhé půle provedl trenér Slepička hned dvě změny se snahou oživit útočnou hru. Domácí na začátku druhého poločasu přikovali hráče Motorletu k jejich brance a dlouhé auty Průchy znamenaly nebezpečí pro jejich branku. 100% šance Melichara,Průchy a Hampla však zůstaly nevyužity. Hosté podnikali rychlé protiútoky a v 61.minutě se prosadil Hůlka  0:1. Tlak ke konci utkání ze strany Benešova vyšel naprázdno a proto vyšel bodově naprázdno. V sobotu 29. dubna 2017 sehraje mistrovské utkáním Kladně.

KK

"Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas.Soupeř má velmi kvalitní kádr a také to herně potvrdil. Postupem času bylo jasné, že bude rozhodovat první branka.V úvodu druhého poločasu jsme si vytvořili několik dobrých šancí, ale do vedení šel nakonec soupeř a utkání si pohlídal. Je to škoda, protože jsme měli na to, abychom utkání vyhráli a potvrdili tak body získané nimulý týden v Hradci." hodnotil utkání trenér Petr Slepička