Aktuality

[všechny aktuality]
18.2. Zimní liga Zličín - Benešov - FC Zličín

18.2. Zimní liga Zličín - Benešov - FC Zličín

V dalším utkání Zimní ligy mladšího dorostu, jejímž pořadatelem je FC Zličín čekal naše mladší dorostence právě tento soupeř.
17.2. PU Benešov - Vyšehrad U17

17.2. PU Benešov - Vyšehrad U17

Na domácí umělé trávě přivítali hráči týmu U17 svoje soupeře ze soutěže, hráče Slavoje Vyšehrad.
SK Benešov - Velvary

SK Benešov - Velvary

Velvarským návštěvníkům zazpíval v Benešově kanár

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
-2°/-12°-5°/-13°-6°/-12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Devatenáctka prohrála doma s MotorletemSK Benešov-FK Motorlet Praha     0:1    (0:0)

Sestava SK Benešov : Plocek – Sládek, Rataj, Melichar (67.Hájek),Říha – Srb, Hašek, Vondrák (46.Průcha) Popelka (72.Baštýř), Hampl, Baariev (46.Pohorský)

V dalším utkání ČLD U19 hostil SK BN hráče Motorletu. Hosté před zápasem ztráceli na SK BN tři body, ale jako mají impozantní, takže domácí nečekal lehký zápas. V prvním poločase se snažili domácí hráči trpělivou hrou překonat linie Motorletu. Časté chyby v rozehrávce však nahrávali hostům k ohrožení branky Plocka, ale jejich pokusy brankou neskončily. Domácí se před dobře chytajícího Bártla dostávali jen sporadicky.

Do druhé půle provedl trenér Slepička hned dvě změny se snahou oživit útočnou hru. Domácí na začátku druhého poločasu přikovali hráče Motorletu k jejich brance a dlouhé auty Průchy znamenaly nebezpečí pro jejich branku. 100% šance Melichara,Průchy a Hampla však zůstaly nevyužity. Hosté podnikali rychlé protiútoky a v 61.minutě se prosadil Hůlka  0:1. Tlak ke konci utkání ze strany Benešova vyšel naprázdno a proto vyšel bodově naprázdno. V sobotu 29. dubna 2017 sehraje mistrovské utkáním Kladně.

                                                                                                                                                                  KK

"Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas.Soupeř má velmi kvalitní kádr a také to herně potvrdil. Postupem času bylo jasné, že bude rozhodovat první branka.V úvodu druhého poločasu jsme si vytvořili několik dobrých šancí, ale do vedení šel nakonec soupeř a utkání si pohlídal. Je to škoda, protože jsme měli na to, abychom utkání vyhráli a potvrdili tak body získané nimulý týden v Hradci." hodnotil utkání trenér Petr Slepička

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close