Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
28°/9°14°/8°17°/9°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U12 si z Příbrami nakonec odvezla vítězstvíSestava: Rezek, Hronek, Jára, Svoboda V., Klinger, Božovský, Procházka, Panták, Řezníček, Tesáček, Čtrnáctý, Ebeinstreit, Vokrouhlík, Kulhavý, Kuchařík

 

Branky: Klinger 2x, Čtrnácty, Tesáček, Procházka, Vokrouhlík, Ebenstreit

Komentář: Další venkovní utkání jsme sehráli s kluky z Příbrami.

Úvod utkání jsme úplně nezachytili, protože již v 5-6 vteřině jsme inkasovali branku. O pět minut již bylo skóre srovnané a začínali jsme od znova. Domácí tým působil technicky vyspěle, avšak své akce nedokázal dotáhnout do finalizace a jejich střely z dálky si nenašli cestu do naší branky. Na druhé straně, i když jsme neproměnili veškeré naše příležitosti, podařilo se nám vstřelit více branek, a tak zvítězit nad domácím celkem.

 

 

Když srovnám první kolo se Spartou, kde soupeř proměňoval téměř všechny své šance a my ne (jeden tým se dostává do psychické pohody, druhý naopak), se nám v tomhle utkání proti Příbrami dařilo proměňovat šance, a tím držet skóre se soupeřem. Neupadali jsme do apatie ale naopak, dostávali jsme se do psychické pohody a bojovali do konce utkání. Byl bych rád, kdyby nejen hráči, ale i rodiče si tohle dokázali uvědomit a vytvořili tak pozitivní podmínky pro dosažení optimá lního mentálního nastavení každého jedince na hřišti, od kterého někdy očekáváme výkony minimálně na úrovni ligy mistrů. Kluci by se měli snažit i v tréninku dovést každou herní činnost v zakončení efektivně až do konce (i odražený míč od gólmana můžeme doklepnout do brány a vstřelit branku bez ohledu na to, že jsme v tréninku, a tím se učit proměňovat brankové příležitosti!) a rodiče bez ohledu na aktuální vývoj utkání neustále povzbuzovat a vplývat pozitivně na naše hráče, čím je budeme udržovat v psychické pohodě a nerozlaďovali je zbytečným tlakem na výsledek.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM