Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

19°/9°16°/10°12°/6°

U14 na Vyšehradě

Sestava: B - Bára (48min. Pazourek). O - Žirovnický (48min. Bukovaz), Vaner, Štolba, Brabenec. Z - Drábek (59min. Križko), Hadžalič, Konopásek (36min. Havránek), Čaloun. Ú - Bílek (59min. Stěhule), Samko (59min. Tuška).

Do utkání jsme měli výborný vstup. Začali jsme aktivně a dobře. Do obrovské příležitosti se hned v úvodu dostal Pavel Drábek, ale trefil střed brány a neproměnil. O pár minut se sám před brankářem Vyšehradu objevil Filda Bílek, poslal míč do tyče a tentokrát dorážku Pavel Drábek zvládl a tak jsme se ujali vedení. Vše vypadalo nadějně a dobře. Bohužel v 10minutě jsme udělali obrovskou chybu v obraně a zároveň špatné vyběhnutí Lukáše Báry znamenalo vyrovnání na 1:1. Od té doby se naše hra sesypala jako domeček z karet. Vyšehrad byl u všeho dříve, byl důraznější, běhavější, aktivnější a ve 30minutě zvýšil na 2:1. Ve druhém poločase jsme pokračovali v trápení. Dělali jsme jednu chybu za druhou a to spoupeř trestal. Z šesti branek, které jsme nakonec dostali nemuselo pět padnout. Pět branek padlo po našich zásadních individuálních chybách. Toto utkání nám vůbec nevyšlo a s výkonem nemůžeme být spokojeni. Máme co napravovat a doufám, že se hned příště dočkáme daleko lepšího a bojovného výkonu...

Konečný výsledek: Vyšehrad - SK Benešov 6:2 (2:1)

Branky: Drábek, Tuška