Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U14 na VyšehraděSestava: B - Bára (48min. Pazourek). O - Žirovnický (48min. Bukovaz), Vaner, Štolba, Brabenec. Z - Drábek (59min. Križko), Hadžalič, Konopásek (36min. Havránek), Čaloun. Ú - Bílek (59min. Stěhule), Samko (59min. Tuška).

 

Do utkání jsme měli výborný vstup. Začali jsme aktivně a dobře. Do obrovské příležitosti se hned v úvodu dostal Pavel Drábek, ale trefil střed brány a neproměnil. O pár minut se sám před brankářem Vyšehradu objevil Filda Bílek, poslal míč do tyče a tentokrát dorážku Pavel Drábek zvládl a tak jsme se ujali vedení. Vše vypadalo nadějně a dobře. Bohužel v 10minutě jsme udělali obrovskou chybu v obraně a zároveň špatné vyběhnutí Lukáše Báry znamenalo vyrovnání na 1:1. Od té doby se naše hra sesypala jako domeček z karet. Vyšehrad byl u všeho dříve, byl důraznější, běhavější, aktivnější a ve 30minutě zvýšil na 2:1. Ve druhém poločase jsme pokračovali v trápení. Dělali jsme jednu chybu za druhou a to spoupeř trestal. Z šesti branek, které jsme nakonec dostali nemuselo pět padnout. Pět branek padlo po našich zásadních individuálních chybách. Toto utkání nám vůbec nevyšlo a s výkonem nemůžeme být spokojeni. Máme co napravovat a doufám, že se hned příště dočkáme daleko lepšího a bojovného výkonu...

 

Konečný výsledek: Vyšehrad - SK Benešov 6:2 (2:1)

Branky: Drábek, Tuška

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM