Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
20°/8°21°/6°20°/6°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U19 vítězně Hradci KrálovéFC Olympia Hradec Králové – SK Benešov  1:3 (1:1)

Sestava SK BN :

Schunner(91.Budil)-Sládek,Melichar,Ratej,Filip-Říha(84.Vondrák),Hašek,Srb,Hampl(76.Průcha),Popelka(87.Hájek),Baariev(66.Kulhavý).

Branky: Baariev,Filip,Hampl

 

K dalšímu utkání se SK Benešov vydal do východních Čech, kde na ně čekal zápas FC Olympií Hradec Králové.

Po předchozí domácí prohře s Chrudimí (1:2) chtěl Benešov získat zpět ztracené body a tak hned od začátku se snažil tvořit hru a vynutit si tlak na domácí obranu. Domácí naopak hrozili z rychlých brejků . Hned ten první v 11.min byl gólový – po levé straně unikl Sládkovi domácí hráč, jeho centr podskočil Filip a domácí po přesné hlavičce Kváše vedli 1:0.

Po obdržené brance se SK BN své úsilí vystupňoval - výsledek série dlouhých autů a série rohových kopů, ale nadějné akce nebyly dotaženy do konce, nebo byl proti domácí brankářJavůrek. V 43.min se po rozehraném rohovém kopu dostal k odraženému míči dobře hrající Baariev a šajtlí nedal brankáři Hradce šanci – 1:1.

Za tohoto stavu se šlo do kabin a na hráčích SK BN bylo vidět jak moc chtějí v tomto zápase uspět. Do druhé půle nastoupili aktivně, v osobních soubojích byli nekompromisní – hlavně Honza Sládek, který ze žádného souboje neuhnul. Domácí měli velkou šanci Preclíkem, ale jeho úmysl zlikvidoval skvěle Schummer. Z následné akce hostů se v 54.min dostal do úniku po levé straně Říha, jeho centr zakončil Filip 1:2. Benešov i nadále kontroloval hru a snahu domácích odvracela obrana v čele s Melicharem a Ratajem. Defenzivní záložníci plnili pokyny trenéra Slepičky a Olympia to měla velice těžké se prosadit. Naopak v 66.min se dostal k míči Hampl a střelou do obránce přeloboval brankáře 1:3. Po této brance se domácí ještě pokusili s výsledkem něco udělat, ale Benešov si taktickou hrou utkání pohlídal. Zápas vyšel všem hráčům, všichni hráči se na tomto výsledku podíleli, neboť všichni se objevili na hřišti.

V neděli 23.4.2017 hostí SK BN Motorlet od 10.00 hod a bude chtít potvrdit svůj výkon a odčinit prohru z podzimu.

"Ze začátku jsme nechytili utkání následně jsme dostali gola. Strašně jsme dopředu chvátali nechtěli jsme hrát kombinačně,ale co se týče standartních situací tam jsme byli agresivní, hrozili jsme na bránu. Po delší době nakopávané byl roh bylo to na konci 1. půle, kde se míč odrazil na Baarieva který prostřelil obranu a první půle skončila remízou.Do druhé půle jsme nakročili více sebevědoměji začali jsme už vytvářet hru na kopačkách jsme byli víc než protivník. Měli jsme nádherou akci po které se míč cíleně dostal na Davida F,,který uklidil míč do sítě. Ve druhé půle také  náš nepřítel měl  nebezpečné situace, ale nepadlo to golem. Na třetí gol se trefil Hampl, který z distance mířil na bránu měl štěstí že se to odrazilo od protivníka a přeskočilo to brankáře." sdělil po utkání Berkant Baariev.

"Zápas mi připomínal nedávné souboje s Táborskem a Chrudimí, kdy jsme byli nebezpečnějším týmem, ale nechali si dát gól z ničeho a museli otáčet. Na rozdíl od minulého kola se nám to povedlo. Důležitá byla zlepšená komunikace a doržování postavení v určeném prostoru, z čehož byly první dva góly. Obrátilo se k nám i štěstí když sražená pumelenice Hampla zapadla za brankáře hostů. Hlavně druhý poločas byl z naší strany nadprůměrný díky bojovnosti, dobré kombinaci a kvalitním náhradníkům. Ale kdoví jak by zápas dopadl, kdyby za stavu 1:1 nepředvedl fantastický zákrok talentovaný brankář Schummer.  
Máme silný tým, všichni táhneme za jeden provaz i když se nedaří a máme na to, abychom do konce soutěže vyhrávali." hodnotil úspěšné utkání asistent trenéra Michal Franěk.
 
 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM