Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
23°/8°17°/7°19°/8°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Mladší dorosty v Čáslavi naplno bodovalyUtkání 19.kola České ligy dorostu předehrávali naši hráči v Čáslavi již ve čtvrtek 13.dubna. Důvodem k tomu nebyly jen Velikonoční svátky, ale také víkendová účast týmu U17 na mezinárodním turnaji Golden City Cup v Praze.

U17 Benešova měla lepší první poločas, ve kterém soupeře přehrávala. Úvodní gól obstaral ve 25.minutě Martin Sklenička, ke kterému se ve 32.minutě připojil i Martin Štrajt, na rozdíl tří gólů upravil o tři minuty později Michal Fišer.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří vsadili všechny síly do útoku. Ve 48.minutě snížil Dominik Oliva, což domácím pomohlo. Hosté nevyužili několik možností k rychlému protiútoku do otevřené obrany, a svojí nepřesností se dostali pod tlak. Ten ještě umocnil gólem v 67.minutě Ondřej Jelínek, a na dramatický závěr bylo zaděláno, vyrovnat se domácím ale již nepodařilo.

„V první půli jsme byli jasně lepší, mohli jsme dát i víc gólů, ve druhé jsme se nedostali do hry, soupeř nás zatlačil, a my si nevěděli rady. Několikrát jsme mohli jít do brejku a přečíslení, ale nerozehráli jsme přesně, takže jsme se opět jen bránili. Jsem rád, že jsme to nakonec zvládli, i když utkání by podle průběhu slušela spíše remíza.“  zhodnotil utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly: 48‘ Oliva, 67‘ Jelínek – 25‘ Sklenička, 32‘ Štrajt, 35‘ Fišer, Poločas: 0:3,

Benešov: Urban, Sklenička (41‘ Makovec), Hergesell, Dvořák (78‘ Slepička), Rataj, Vosáhlo (41‘ Šedivý), Lupač, Klápa, Štrajt, Fišer, Baštýř.

U16 se se soupeřem nemazlila, a již v 9.minutě vedla, když se trefil Tomáš Meszáros. Na další gól si museli diváci čtvrthodinku počkat, za to ale viděli hned dva. Nejprve ve 24.minutě zvýšil na 2:0 Martin Sklenička, následně o dvě minuty později přidal svůj druhý gól Tomáš Meszáros, a poločasové vedení 0:3 bylo na světě.

Šestnáctka drama ve druhé půli nedopustila, a nadále hru ovládala. Už na 0:4 zvyšoval v 59.minutě Miroslav Tomek, na konečných 0:5 pečetil vítězství o tři minuty později Michal Smejkal.

"Utkání se nám povedlo, hráli jsme s jistotou, dobře jsme kombinovali a soupeře jsme bez problémů přehráli." řekl po utkání asistent trenéra Jan Vosáhlo.

Góly: 0 – 9‘ a 26‘ Meszáros, 24‘ Sklenička, 59‘ Tomek, 62‘ Smejkal, Poločas: 0:3, ŽK: 0 – Breburda

Benešov: Čamrda, Řejha, Kočí, Hradecký (61‘ Šimáně), Vosáhlo, Tomek, Dušek, Smejkal, Sklenička, Breburda (53‘ Čtrnáctý), Meszáros.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close