Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Mladší dorosty v Čáslavi naplno bodovaly

Utkání 19.kola České ligy dorostu předehrávali naši hráči v Čáslavi již ve čtvrtek 13.dubna. Důvodem k tomu nebyly jen Velikonoční svátky, ale také víkendová účast týmu U17 na mezinárodním turnaji Golden City Cup v Praze.

U17 Benešova měla lepší první poločas, ve kterém soupeře přehrávala. Úvodní gól obstaral ve 25.minutě Martin Sklenička, ke kterému se ve 32.minutě připojil i Martin Štrajt, na rozdíl tří gólů upravil o tři minuty později Michal Fišer.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří vsadili všechny síly do útoku. Ve 48.minutě snížil Dominik Oliva, což domácím pomohlo. Hosté nevyužili několik možností k rychlému protiútoku do otevřené obrany, a svojí nepřesností se dostali pod tlak. Ten ještě umocnil gólem v 67.minutě Ondřej Jelínek, a na dramatický závěr bylo zaděláno, vyrovnat se domácím ale již nepodařilo.

„V první půli jsme byli jasně lepší, mohli jsme dát i víc gólů, ve druhé jsme se nedostali do hry, soupeř nás zatlačil, a my si nevěděli rady. Několikrát jsme mohli jít do brejku a přečíslení, ale nerozehráli jsme přesně, takže jsme se opět jen bránili. Jsem rád, že jsme to nakonec zvládli, i když utkání by podle průběhu slušela spíše remíza.“  zhodnotil utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly: 48‘ Oliva, 67‘ Jelínek – 25‘ Sklenička, 32‘ Štrajt, 35‘ Fišer, Poločas: 0:3,

Benešov: Urban, Sklenička (41‘ Makovec), Hergesell, Dvořák (78‘ Slepička), Rataj, Vosáhlo (41‘ Šedivý), Lupač, Klápa, Štrajt, Fišer, Baštýř.

U16 se se soupeřem nemazlila, a již v 9.minutě vedla, když se trefil Tomáš Meszáros. Na další gól si museli diváci čtvrthodinku počkat, za to ale viděli hned dva. Nejprve ve 24.minutě zvýšil na 2:0 Martin Sklenička, následně o dvě minuty později přidal svůj druhý gól Tomáš Meszáros, a poločasové vedení 0:3 bylo na světě.

Šestnáctka drama ve druhé půli nedopustila, a nadále hru ovládala. Už na 0:4 zvyšoval v 59.minutě Miroslav Tomek, na konečných 0:5 pečetil vítězství o tři minuty později Michal Smejkal.

"Utkání se nám povedlo, hráli jsme s jistotou, dobře jsme kombinovali a soupeře jsme bez problémů přehráli." řekl po utkání asistent trenéra Jan Vosáhlo.

Góly: 0 – 9‘ a 26‘ Meszáros, 24‘ Sklenička, 59‘ Tomek, 62‘ Smejkal, Poločas: 0:3, ŽK: 0 – Breburda

Benešov: Čamrda, Řejha, Kočí, Hradecký (61‘ Šimáně), Vosáhlo, Tomek, Dušek, Smejkal, Sklenička, Breburda (53‘ Čtrnáctý), Meszáros.