Aktuality

[všechny aktuality]
S Mototrletem pouize za bod

S Mototrletem pouize za bod

Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.
Jablonec si doma body vzít nenechal

Jablonec si doma body vzít nenechal

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.
Mladší žáci se s Litoměřickem nemazlili.

Mladší žáci se s Litoměřickem nemazlili.

Oby týmy dokázaly zvítězit, U13 dokonce bez ztráty kytičky.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
1°/-5°1°/-3°1°/-1°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U12 si poradila s BohemkouSestava: Rezek, Hronek, Jára, Svoboda V., Klinger, Svoboda D., Božovský, Panták, Řezníček, Dastych, Tesáček, Průša, Čtrnácty, Ebenstreit, Procházka

Branky: Klinger 4x, Procházka 2x, Průša, Panták, Svoboda D., Tesáček,

Komentář: První domácí kolo na jaře jsme odehráli s týmem Bohemians Praha.

Kluky z Bohemky jsme již od začátku herně přehrávali. Skóre po jednotlivých třetinách tomu jasně napovídá. Znovu jsme však nebyli schopní proměňovat spoustu šancí, které jsme si vytvořili, a tak soupeř může být rád, že neinkasoval mnohem víc.

I v tomto utkání jsme se někdy na hřišti v různých situacích projevovali jako „fanouškové“. Místo toho, abychom herní vývoj situace předvídali a tím mohli rychle reagovat na nově vzniklou situaci, herní děj jen sledujeme a jeho postupný vývoj nepredikujeme. Z toho pramení i naše inkasované branky, kdy dva útočníci se snaží prosadit mezi čtyřmi našimi hráči, kde při střele na bránu jen „koukáme“ co bude dál, místo toho, abychom předvídali, že m íč může gólman vyrazit před sebe nebo se může odrazit od konstrukce branky zpět do hřiště. Na tento vývoj situace reagujeme vždy později než soupeř, který na to čeká a tím pádem v  dané situaci zareaguje dříve. Obdobně nepředvídáme vývoj herního děje i v ofenzívní části hry, ale tam se tenhle efekt „sledování“ místo „předvídání“ hry ztratí v následném rychlém sledu dalších situací.

 

 

Na jedné straně nás může těšit vítězství a množství vypracovaných šancí, na druhé straně nás mrzí upřená možnost konfrontace s ročníkem 2005, protože soupeř (z mého pohledu nepochopitelně) nastoupil s ročníkem 2006. 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM