Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

U12 si poradila s BohemkouSestava: Rezek, Hronek, Jára, Svoboda V., Klinger, Svoboda D., Božovský, Panták, Řezníček, Dastych, Tesáček, Průša, Čtrnácty, Ebenstreit, Procházka

Branky: Klinger 4x, Procházka 2x, Průša, Panták, Svoboda D., Tesáček,

Komentář: První domácí kolo na jaře jsme odehráli s týmem Bohemians Praha.

Kluky z Bohemky jsme již od začátku herně přehrávali. Skóre po jednotlivých třetinách tomu jasně napovídá. Znovu jsme však nebyli schopní proměňovat spoustu šancí, které jsme si vytvořili, a tak soupeř může být rád, že neinkasoval mnohem víc.

I v tomto utkání jsme se někdy na hřišti v různých situacích projevovali jako „fanouškové“. Místo toho, abychom herní vývoj situace předvídali a tím mohli rychle reagovat na nově vzniklou situaci, herní děj jen sledujeme a jeho postupný vývoj nepredikujeme. Z toho pramení i naše inkasované branky, kdy dva útočníci se snaží prosadit mezi čtyřmi našimi hráči, kde při střele na bránu jen „koukáme“ co bude dál, místo toho, abychom předvídali, že m íč může gólman vyrazit před sebe nebo se může odrazit od konstrukce branky zpět do hřiště. Na tento vývoj situace reagujeme vždy později než soupeř, který na to čeká a tím pádem v  dané situaci zareaguje dříve. Obdobně nepředvídáme vývoj herního děje i v ofenzívní části hry, ale tam se tenhle efekt „sledování“ místo „předvídání“ hry ztratí v následném rychlém sledu dalších situací.

 

 

Na jedné straně nás může těšit vítězství a množství vypracovaných šancí, na druhé straně nás mrzí upřená možnost konfrontace s ročníkem 2005, protože soupeř (z mého pohledu nepochopitelně) nastoupil s ročníkem 2006. 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM