Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
23°/8°17°/7°19°/8°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U12 si poradila s BohemkouSestava: Rezek, Hronek, Jára, Svoboda V., Klinger, Svoboda D., Božovský, Panták, Řezníček, Dastych, Tesáček, Průša, Čtrnácty, Ebenstreit, Procházka

Branky: Klinger 4x, Procházka 2x, Průša, Panták, Svoboda D., Tesáček,

Komentář: První domácí kolo na jaře jsme odehráli s týmem Bohemians Praha.

Kluky z Bohemky jsme již od začátku herně přehrávali. Skóre po jednotlivých třetinách tomu jasně napovídá. Znovu jsme však nebyli schopní proměňovat spoustu šancí, které jsme si vytvořili, a tak soupeř může být rád, že neinkasoval mnohem víc.

I v tomto utkání jsme se někdy na hřišti v různých situacích projevovali jako „fanouškové“. Místo toho, abychom herní vývoj situace předvídali a tím mohli rychle reagovat na nově vzniklou situaci, herní děj jen sledujeme a jeho postupný vývoj nepredikujeme. Z toho pramení i naše inkasované branky, kdy dva útočníci se snaží prosadit mezi čtyřmi našimi hráči, kde při střele na bránu jen „koukáme“ co bude dál, místo toho, abychom předvídali, že m íč může gólman vyrazit před sebe nebo se může odrazit od konstrukce branky zpět do hřiště. Na tento vývoj situace reagujeme vždy později než soupeř, který na to čeká a tím pádem v  dané situaci zareaguje dříve. Obdobně nepředvídáme vývoj herního děje i v ofenzívní části hry, ale tam se tenhle efekt „sledování“ místo „předvídání“ hry ztratí v následném rychlém sledu dalších situací.

 

 

Na jedné straně nás může těšit vítězství a množství vypracovaných šancí, na druhé straně nás mrzí upřená možnost konfrontace s ročníkem 2005, protože soupeř (z mého pohledu nepochopitelně) nastoupil s ročníkem 2006. 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close