Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
7°/4°6°/3°7°/3°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Devatenáctka prohrála s Chrudimí těsně 1:2Ani v 24.kole se nemohli domácí radovat z tříbodového zisku, neboť nad jejich síly byli tentokrát hráči Chrudimi. V prvním poločase se domácí nevypořádali s dobře hrajícím útočníkem hostů Vašulínem, který po rohovém kopu v 6.minutě otevřel hlavou skóre 0:1.

Po obdržené brance se domácí tlačili před brankáře Chrudimi , ale vyložené šance Hájka ( dvakrát), Kulhavého,Haška zůstaly nevyužity. Až v 41.minutě po vysunutí Popelky jmenovaný překonal vyběhnuvšího Gregovského a vyrovnal stav utkání na 1:1.

Nedůraz v obraně se domácím vymstil v poslední minutě první půle. Po nevydařeném odkopu Srba se hosté dostali ke svému druhému rohovému kopu a opět byli úspěšní. Obrana Benešova nezachytila náběh hráčů Chrudimi a Hájek poslal hosty do vedení. Po obdržené brance rozhodčí Pekař ukončil první poločas.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou o otočení stavu utkání. K tomu jim napomohl i faul Vašulína na Rataje , za který hostující hráč uviděl červenou kartu. Hosté se však semkli do obranného bloku a hráčům Benešova nedávali mnoho prostoru k ohrožení své branky. Domácí se za třicet minut přesilovky však nedokázali prosadit a jejich pokusy končily mimo branku nebo na brankáři Gregovském.Trenér Slepička použil všechny hráče nominované k utkání , ale ani ti nevnesli do utkání nový náboj. Proto také SK BN odešel z tohoto duelu poražen a zůstává po 24.odehraných kolech na 11.místě tabulky ČLD U19.

V dalším kole zajíždí SK Benešov na hřiště Olympie Hradec Králové, kde dne 16.4.2017  od 17.00 hod sehraje další mistrovské utkání.

Sestava SK Benešov: 

Budil,Říha,Melichar,Rataj,Průcha,Kulhavý,Srb(82.Baariev),Hájek(67.Vondrák),Popelka,Hampl(86.Štrajt),Hašek

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM