Aktuality

[všechny aktuality]
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....
U10 na Ondrášovce v Českých Budějovicích

U10 na Ondrášovce v Českých Budějovicích

Po týdnu se další benešovský tým zúčastnil finálového turnaje Ondrášovky. Tentokrát druhý nejstarší přípravkový ročník 2007. Stejně jako před týdnem bylo obsazení finálového turnaje velmi silné, ale naši se opět neztratili...

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/14°29°/16°27°/15°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Devatenáctka prohrála s Chrudimí těsně 1:2Ani v 24.kole se nemohli domácí radovat z tříbodového zisku, neboť nad jejich síly byli tentokrát hráči Chrudimi. V prvním poločase se domácí nevypořádali s dobře hrajícím útočníkem hostů Vašulínem, který po rohovém kopu v 6.minutě otevřel hlavou skóre 0:1.

Po obdržené brance se domácí tlačili před brankáře Chrudimi , ale vyložené šance Hájka ( dvakrát), Kulhavého,Haška zůstaly nevyužity. Až v 41.minutě po vysunutí Popelky jmenovaný překonal vyběhnuvšího Gregovského a vyrovnal stav utkání na 1:1.

Nedůraz v obraně se domácím vymstil v poslední minutě první půle. Po nevydařeném odkopu Srba se hosté dostali ke svému druhému rohovému kopu a opět byli úspěšní. Obrana Benešova nezachytila náběh hráčů Chrudimi a Hájek poslal hosty do vedení. Po obdržené brance rozhodčí Pekař ukončil první poločas.

Do druhé půle nastoupili domácí se snahou o otočení stavu utkání. K tomu jim napomohl i faul Vašulína na Rataje , za který hostující hráč uviděl červenou kartu. Hosté se však semkli do obranného bloku a hráčům Benešova nedávali mnoho prostoru k ohrožení své branky. Domácí se za třicet minut přesilovky však nedokázali prosadit a jejich pokusy končily mimo branku nebo na brankáři Gregovském.Trenér Slepička použil všechny hráče nominované k utkání , ale ani ti nevnesli do utkání nový náboj. Proto také SK BN odešel z tohoto duelu poražen a zůstává po 24.odehraných kolech na 11.místě tabulky ČLD U19.

V dalším kole zajíždí SK Benešov na hřiště Olympie Hradec Králové, kde dne 16.4.2017  od 17.00 hod sehraje další mistrovské utkání.

Sestava SK Benešov: 

Budil,Říha,Melichar,Rataj,Průcha,Kulhavý,Srb(82.Baariev),Hájek(67.Vondrák),Popelka,Hampl(86.Štrajt),Hašek

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close